Znajdź nas na Facebook'u

Centrum Stomatologiczne "VITADENT"
ul. Walerego Sławka 17, 30-633 Kraków

Dnia 14.01.2012 w Hotelu Aspel w Krakowie odbyła
się uroczysta Gala Plebiscytu Lekarz i Przychodnia Roku.
W kategorii Lekarz Dentysta Roku 2011 lek. stom. Magdalena Gromadka-Długosz uhonorowana została tytułem Lekarz Roku 2011 czytaj więcej ...

lek. stom. Magdalena Gromadka-Długosz

Specjalizacja:
stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, endodoncja, protetyka, chirurgia.

Dyplom lekarza stomatologa odebrała w 1998 r na CM UJ w Krakowie. Staż podyplomowy odbyła w szpitali MSWiA w Krakowie, otrzymując tym samym Nieograniczone Prawo Wykonywania zawodu lekarz stomatologa. Od 2002 roku pracuje w NZOZ VITADENT. Zainteresowania i pasja to stomatologia estetyczna, protetyka w szerokim zakresie ( licówki, prace na implantach, protezy nylonowe i akrylowe, porcelanowe mosty i korony, jak również chirurgia wyrostka zębodołowego). Swoje kwalifikacje stale podnosi uczestnicząc w kursach, sympozjach oraz szkoleniach. W pracy kieruje się indywidualnym podejściem do potrzeb pacjenta i rzetelnością. Nie unika trudnych wyzwań i przypadków klinicznych. Największą satysfakcję z pracy daje jej zadowolenie pacjentów oraz bardzo dobre wyniki w ostatniej fazie leczenia.


Certyfikatylek. stom. Marta Jakubiak

Specjalizacja:
stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, endodoncja, protetyka, chirurgia.

Dyplom lekarza stomatologa otrzymała jako absolwent Oddziału Stomatologicznego Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie w 2000 roku z wynikiem bardzo dobrym. W Lublinie także odbywała staż podyplomowy ukończony odebraniem Prawa Wykonywania zawodu Lekarza Stomatologa nr 5044231. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała w rodzinnym gabinecie w Lublinie, a następnie w Gliwicach, Wadowicach i w końcu w Krakowie.

Szczególnie interesują ją zagadnienia współczesnej stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz protetyki. Swoje umiejętności poszerza uczestnicząc w kursach i szkoleniach, a zdobytą wiedzę wdraża w codziennej praktyce.

Cechuje ją precyzja i skrupulatność w wykonywanej pracy. Otwartość i zdolność empatii zjednuję jej sympatie pacjentów, którym stara się zapewnić zadowolenie i komfort podczas wizyt. Sprawnie posługuję się językiem angielskim. Wolny czas najchętniej spędza w gronie rodzinnym.


Certyfikaty

lek. stom. Monika Cichoszewska

Specjalizacja:
stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, endodoncja, protetyka, chirurgia.