O nas

Centrum Stomatologiczne VITADENT to protetyka i stomatologia na najwyższym poziomie. Doskonale wyposażony gabinet oraz szeroki zakres usług pozwalają na świadczenie profesjonalnej pomocy.  
 
Osoby posiadające piękny uśmiech są postrzegane jako bardziej atrakcyjne. Główną rolę w wielu filmach i reklamach grają idealnie białe zęby aktora. Nieskazitelny uśmiech zdobi człowieka. Co poniektórzy wstydzą się uśmiechać ze względu na stan uzębienia. Utrata zęba wiąże się nie tylko ze zmianami w sferze estetycznej. Pozostawienie pustego miejsca prowadzi do powstawania niekorzystnych procesów w postaci przemieszczania się pozostałych zębów. Dodatkowo utrata zęba zwiększa ryzyko wystąpienia chorób dziąseł oraz próchnicy. Protetyka wykonywana w naszym gabinecie obejmuje: protezy stałe, protezy ruchome, licówki, mosty, wkłady korzeniowo – koronowe a także inne rozwiązania, które są skuteczne i wyglądają niezwykle efektownie. Ogromnym zmartwieniem dla wielu osób jest uciążliwy ból zęba. U pacjentów niestosujących profilaktyki często okazuje się, że leczenie kanałowe pod mikroskopem jest nieuniknione. Profesjonalny sprzęt pozwala na przeprowadzenie bezbolesnego leczenia.
 
W naszym gabinecie stomatologia i protetyka są wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów. Centrum Stomatologiczne VITADENT reprezentuje dyplomowany stomatolog, dentysta z wieloletnim doświadczeniem lek. stom. Magdalena Gromadka – Długosz Lekarz Dentysta Roku 2011. Pierwsza wizyta u stomatologa powinna mieć miejsce tuż po ukończeniu pierwszego roku życia. Serdecznie zapraszamy na wizytę dzieci i dorosłych.   

Kontakt

Centrum Stomatologiczne VITADENTul. Walerego Sławka 17,
30-633 Kraków

Telefon602 399 399
+48 (12) 432 86 00

E-mailgab...Pokaż

Godziny OtwarciaPon. - piątek : 8:00 - 21:00
Sobota : 8:00 - 15:00

Formularz zapytania