Licówki bez szlifowania zebów

Śnieżnobiałe zęby: czy nie jest to wasze marzenie? Poznajcie całkiem nową metodę Glamsmile, szybką i bezbolesną. Jako jedyna, pozwala na skorygowanie nie tylko koloru, ale także pozycji i kształtu Waszych zębów przy pomocy licówek nazębnych z żywicy ceramicznej bardzo wysokiej jakości. Dzięki rewolucyjnej technice, dentysta nakłada je na Wasze własne zęby w mgnieniu oka i bez żadnej bolesnej czy inwazyjnej interwencji. Dzięki tej metodzie, otrzymujesz śnieżnobiały uśmiech gwarantujący sukces, którego jesteś wart.
 
Czym są nazębne licówki estetyczne?
Licówki Glamsmile są niezwykle cienkimi warstwami wykonanymi z materiału ceramicznego bardzo wysokiej jakości, będących wynikiem naszych najnowszych badań laboratoryjnych. Zostaną one wykonane zgodnie ze wskazówkami Waszego dentysty, a następnie nałożone przy pomocy opatentowanego systemu Glamsmile, bezpośrednio na Waszych zębach lub koronach.
 
Dlaczego właśnie licówki Glamsmile?
Metoda nakładania licówek Glamsmile jest jedyną, która pozwala zmienić zaledwie w dwóch etapach, za przystępną cenę i bez dotychczasowych niedogodności, kolor waszych zębów, wypełnić nieestetyczne przestrzenie (szczeliny), ukryć przemieszczone zęby, pokryć złamanie lub wydłużyć kształt zęba. Wybór licówek Glamsmile pozwala osiągnąć, bez zbędnej zwłoki, uśmiech gwiazdy!
 
Czy efekt jest pewny i trwały?
Licówki nakładane są bezpośrednio na zęby bez ingerowania w strukturę zęba, która pozostaje nietknięta i nie ulega żadnym modyfikacjom. Licówki Glamsmile wykazują normalne zużycie materiału (chyba, że ulegną nadzwyczajnym uszkodzeniom). Każdy dentysta, który odbył szkolenie Glamsmile będzie w stanie zamówić i założyć Wam odpowiedni rodzaj licówek Glamsmile, lub wskaże wszelkie przeciwwskazania uniemożliwiające użycie technologii Glamsmile. Oczywiście zasady zachowania higiena jamy ustnej pozostają takie same jak dawniej – jak zwykle, codzienne, dokładne szczotkowanie zapewni utrzymanie zdrowych zębów.
 
Jak odbywa się taki zabieg?
Wystarczą 2 wizyty u dentysty, aby Twój uśmiech był przepiękny, a zęby śnieżnobiałe.
Podczas pierwszej wizyty, dentysta bierze odlew zębów pacjenta. W tym celu, pacjent musi zagryźć zęby na specjalnej formie wypełnionej silikonem. Następnie, dentysta wykonuje serię zdjęć. Na tej podstawie i po szczegółowych ustaleniach z dentystą, licówki są wykonywane na miarę w laboratorium Glamsmile. Nasi protetycy wykonują symulację komputerową i przygotują licówki idealnie dopasowane z punktu widzenia estetyki i  morfologii do waszej twarzy. Podczas drugiej wizyty, dentysta nałoży sprawnie i w niezwykle krótkim czasie wszystkie licówki na Waszych zębach. Instalacja licówek Glamsmile jest całkowicie bezbolesna i nieinwazyjna. Nie wymaga żadnego znieczulania, żadnego piłowania zębów.