Stomatologia estetyczna

Stomatolog zajmuje się przywracaniem perfekcyjnego uśmiechu. Obejmuje także korektę kształtu jak i koloru zębów. A więc metodą z wyboru może być wybielanie, licówki porcelanowe lub kompozytowe, licówki glamSmile (bez szlifowania), Inalay, Onlay, korony pełnoceramiczne, biżuteria nazębna.

To wszystkie zabiegi związane z ulepszeniem wizerunku zębów pojedynczych oraz linii wszystkich zębów. Mamy na myśli korekty kształtu zarówno do drobnych czynności takich jak zmniejszanie przestrzeni międzyzębowych po bardziej zaawansowane, na przykład nałożenie licówek porcelanowych lub koron pełnoceramicznych imitujących naturalny ząb. Podczas naszych działań kosmetycznych nie zapominamy o zębach bocznych.

One czasem również wymagają zainteresowania. Wtedy wszelkie ubytki wypełniamy trwałymi i niezwykle estetycznymi wkładami nazywanymi inleyami. Ale to jeszcze nie wszystko. Stomatologia estetyczne to przede wszystkim wybielanie zębów. Ten prosty i nieinwazyjny zbieg potrafi dokonać niewiarygodnej metamorfozy uśmiechu. W naszym - centrum – dzięki najnowszym materiałom i technologiom pomożemy Ci udoskonalić swój uśmiech.